Catering dietetyczny Rukola
Strona Główna


Witamy serdecznie na stronie Cateringu Dietetycznego RUKOLA

 

 

Oferujemy całodniowy catering dietetyczny, składający się z pięciu prawidłowo zbilansowanych posiłków, które zostaną dostarczane do Państwa pracy lub domu raz dziennie pod wskazany adres.
Dostawy realizowane są w godzinach: 11:00-14:00 centrum Szczecina, po 14:00 prawobrzeże.
Odpowiednio opracowany system przygotowywania, pakowania i dostarczania posiłków pozwala na zachowanie ich świeżości nawet do kilku dni. Dzięki temu systemowi uzyskujemy pełny komfort w harmonogramie dnia klientów, tak więc w zależności od godziny w jakiej przypadnie dostawa, klient rozpoczyna „zestaw dietetyczny" od II śniadania lub obiadu natomiast wcześniejsze posiłki pozostają na kolejny dzień. Istnieje także możliwość pozostawienia całego otrzymanego zestawu na dzień następny.

Menu układane jest przez dietetyka przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego "Dietetyk" pod względem kaloryczności, wagi i składników odżywczych. Dietetyk również bierze udział w bezpośrednim przygotowywaniu posiłków co zapewnia ich skrupulatne i odpowiednie przygotowanie.

Proponujemy diety odchudzające, regeneracyjne lub odżywcze o dowolnej kaloryczności.
Przed rozpoczęciem diety zalecamy kontakt z dietetykiem, w celu ustalenia odpowiedniej kaloryczności. Konsultacja może odbyć się również telefonicznie ( zajmie to ok. 3min. ), bądź mail-owo.

Przykładowe diety

Diety ułożone pod kątem
indywidualnych schorzeń

 1000 kcal  choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy
 1200 kcal
 refluks
 1500 kcal
 dna
 1800 kcal
 cukrzyca
 2000 kcal
 otyłość
dieta łatwo strawna            inne
dieta niskocholesterolowa   

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
kontakt


© rukola.net.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside