Catering dietetyczny Rukola
Rukola catering dietetyczny

Witamy serdecznie na stronie Cateringu Dietetycznego RUKOLA

 

Oferujemy całodniowy catering dietetyczny, składający się z pięciu prawidłowo zbilansowanych posiłków, które zostaną dostarczane do Państwa pracy lub domu raz dziennie pod wskazany adres.

Dostawy realizowane są w godzinach: 11:00-12.30 prawobrzeże ok 13.00- 15:00 lewobrzeże Szczecina.

Dostawy realizujemy w godzinach obiadowych, w związku z tym zestaw rozpoczyna się od obiadu, kolejnymi posiłkami są deser i kolacja, natomiast śniadanie i II śniadanie pozostaje na rano kolejnego dnia.

Odpowiednio opracowany system przygotowywania, pakowania i dostarczania posiłków pozwala na zachowanie ich świeżości nawet do kilku dni. Dzięki temu systemowi uzyskujemy pełny komfort w harmonogramie dnia klientów.

Przed rozpoczęciem diety zalecamy kontakt, w celu ustalenia odpowiedniej kaloryczności oraz precyzyjnej godziny dostawy. 

Konsultacja może odbyć się również telefonicznie, bądź mail-owo.


 

O NAS


Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem z doświadczeniem w branży gastronomicznej, dietetycznej jak i w pracy ze sportowcami. Połączenie tych wszystkich cech pozwala nam optymalnie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Naszym celem jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie osób, które nie potrafią umiejętnie zbilansować własnej diety lub nie dysponują czasem na przygotowanie odpowiednich posiłków. Poprzez korzystanie z naszych usług nasi klienci mogą nauczyć się zdrowego odżywiania i pozbyć się złych nawyków żywieniowych.

Menu układane jest przez dietetyka przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego "Dietetyk" pod względem kaloryczności, wagi i składników odżywczych. Dietetyk również bierze udział w bezpośrednim przygotowywaniu posiłków co zapewnia ich skrupulatne i odpowiednie przygotowanie. 


Zapraszamy do współpracy,

ZESPÓŁ RUKOLA 

kontakt


© rukola.net.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside